Jazyky na Clubhouse

Objavte appku, ktorá stojí za vypočutie.

Clubhouse je nový typ sociálnej siete, ktorý sa zakladá na čisto audio obsahu. Na rozdiel od rádia alebo podcastov má úžasný bonus, môžete sa do diskusií aj zapojiť, v reálnom čase a veľmi autenticky. Prepája celý svet a ponúka úžasné možnosti pre štúdium cudzích jazykov.

Smiling Snake sa tiež zapojil do tvorby jeho obsahu a založil dva jazykové kluby pre rodičov, študentov a učiteľov jazykov.

Angličtina Zahorská Bystrica

Jazyky a malé deti na Clubhouse

Volám sa Danka Dobšíčková a som učiteľka vzdelaním, profesiou a celým srdcom. Úprimne verím, že deti sú naša budúcnosť a chcem prispieť aj ja svojou troškou, aby sme z nich vychovali vzdelaných a šťastných dospelých.

Zamyslela som sa, ako by som ešte mohla prispieť okrem vedenia našich lektorov a pomoci či mentoringu učiteľov… Nuž prostredníctvom vás, rodičov.

Preto som niekoľko mesiacov viedla prednášku a diskusiu pre rodičov a učiteľov malých detí v klube Jazyky a malé deti na Clubhouse a na jar 2022 sa môžete tešiť na novú sériu.

Angličtina Zahorská Bystrica

Jazyky na Clubhouse

V klube Jazyky sa môžete hravou a nenásilnou formou učiť s nami angličtinu, francúzštinu, ruštinu a ďalšie jazyky. Zároveň prepájame jazykových lektorov a jazykové školy. Spájame sa aj na facebooku v skupine Jazyky na Clubhouse.

Pre nových užívateľov je trocha náročné nájsť ten správny obsah, preto odporúčame sledovať stránku roomky.sk, kde nájdete „televízny program“ toho čo práve beží a čo sa chystá z dielne slovenských a českých tvorcov obsahu.