Smiling Snake sa venuje dobrovoľníctvu, ako inak, formou jazykového vzdelávania.

 

Naše pro bono projekty ako Online rýchlovky, výučbu v zariadeniach pre deti, či lekcie pre širokú verejnosť online môžete podporiť aj vy. V marci 2020 sme spustili projekt

Angličtina cez Skype PRO BONO

s dobrovoľníčkou Viktóriou, vďaka ktorému si ktokoľvek, kto to potreboval, mohol objednať lekciu grátis. Neskôr sme ponuku rozšírili aj na ďalšie naše jazyky.

Smiling Snake-Angličtina cez Skype PRO BONO

Online rýchlovky

Tento pro bono projekt vznikol na pomoc nielen našim študentom, ale aj širokej verejnosti počas obdobia pandémie. Radi v ňom budeme pokračovať aj v tomto školskom roku!

Online rýchlovky sú minilekcie s našimi lektormi jazykov zdarma. Prinášajú 15 minút s overeným lektorom pre všetkých, dospelých aj deti, ktorí by chceli napríklad:

– pomôcť s domácou úlohou
– vysvetliť gramatiku
– konverzovať
– spoznať nový jazyk
– spoznať nového lektora
– trénovať mozog
– zahnať nudu 😉

Jazyky na Clubhouse

Smiling Snake sa zapojil do tvorby obsahu tejto audio sociálnej siete a založil dva jazykové kluby pre rodičov, študentov a učiteľov jazykov. Niekoľko mesiacov sme viedli prednášky a diskusie pre rodičov a učiteľov malých detí v klube Jazyky a malé deti na Clubhouse a na jar 2022 sa môžete tešiť na novú sériu.

V klube Jazyky sa môžete hravou a nenásilnou formou učiť s nami angličtinu, francúzštinu, ruštinu a ďalšie jazyky. Zároveň prepájame jazykových lektorov a jazykové školy. Spájame sa aj na facebooku v skupine Jazyky na Clubhouse.

Smiling štipendium

Tradične každý semester máme v kurzoch minimálne jedného študenta, ktorý zaň neplatí. Buď na jeho vlastnú žiadosť alebo na podnet z okolia. 

Smiling rúško

Naše PRO BONO projekty môžete podporiť aj vy. Ak si zabudnete rúško, môžete si u nás zakúpiť už nie len jednorazové, ale aj látkové za 5 € 🙂

Na výber sú 4 dámske a viacero veselých detských motívov. 

 

 

Angličtina Zahorská Bystrica
Smiling Snake-Angličtina cez Skype PRO BONO
Angličtina Zahorská Bystrica