Wocabee webinár

Kolegovia, učitelia! Mala som tú česť opäť viesť jeden zo skvelých Wocabee webinárov, ktorého sa naživo zúčastnilo viac ako 1000 učiteľov. Tentoraz pre pedagógov v materských školách, na prvom stupni základných škôl, ako aj pre lektorov, ktorí vedú skupinové jazykové kurzy pre najmenšie deti.

Ako vyučovať najmenšie deti jazyky tak, aby to nevnímali ako povinnosť, ale ako radosť? Akými metódami postupovať a aké materiály využívať, aby bolo učenie efektívne a zábavné pre deti aj pre učiteľov? Môžu v procese učenia u detí pomôcť aj moderné technológie?

Srdečne vás všetkých pozývame!

Ako vyučovať cudzí jazyk deti vo veku 4-7 rokov

Hostia:
Mgr. Dana Dobšíčková (SR) – finalistka súťaže Učiteľ Slovenska 2020, zakladateľka a majiteľka súkromnej jazykovej školy Smiling Snake v Bratislave, ktorá organizuje jazykové kurzy pre deti už od 2 rokov. Svoju diplomovú prácu na Pedagogickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne venovala téme hier vo výučbe a ako sama tvrdí, hravé učenie jazykov pre tých najmenších je pre ňu srdcovou záležitosťou.

Ing. Michal Ošvát (SR) – programátor a autor aplikácie WocaBee na učenie cudzích slovíčok pre školy. Od roku 2018 ju s úspechom vyskúšalo už 300 000 žiakov v 9 krajinách a učitelia ju oceňujú ako skvelú pomôcku aj pri výučbe malých detí. Až 98 % učiteľov v prieskume uviedlo, že s WocaBee si žiaci zlepšili svoje jazykové vedomosti. Svoje skúsenosti s používaním aplikácie WocaBee v rámci webináru sprostredkujú aj samotní učitelia.

Moju prezentáciu si môžete prezrieť tu 😉

DD

 

Srdečne ďakujem za krásnu spätnú väzbu!

Aj za odpovede na otázku, ktorú som učiteľom položila: Prečo VY učíte malé deti jazyky? Čo je tou vašou motiváciou? Aký konkrétny moment je ten, ktorý vás ráno vykopne z postele, keď máte zlý deň?

 

 

 

Angličtina Zahorská Bystrica
Angličtina Zahorská Bystrica
Angličtina Zahorská Bystrica
Angličtina Zahorská Bystrica